به گزارش بخش خبر اتو کارشناس و به نقل از خبرخودرو، تویوتا تصمیم گرفته نام های یاریس Ativ یا ویوس را برای این مدل در بازار هند استفاده نکند. این سدان جدید در هند صرفا به نام تویوتا یاریس شناخته می شود.

سدان تویوتا یاریس دارای طول 4.2 متر، عرض 1.7 متر و ارتفاع 1.5 متر است. فاصله بین دو محور این خودرو 2.6 متر اعلام شده است. این خودرو در بازارهای جهانی با موتور 1.2 لیتری Dual VVT-i بنزینی، 1.3 لیتری Dual VVT-i بنزینی و 1.5 لیتری Dual VVT-i بنزینی موجود است. گمان می رود مدل مخصوص هند این خودرو به موتور 1.5 لیتری مجهز شود. تویوتا این خودرو را با گیربکس دستی پنج سرعته و CVT عرضه خواهد کرد. گمان نمی رود این خودرو با موتوری دیزلی عرضه شود.

بدنه این سدان دارای چراغ های جلوی پروژکتوری با چراغ های راهنمای LED، LEDهای دید در روز و رینگ های آلیاژی 15 اینچی است. تویوتا در کابین این مدل مخصوص هند طرح رنگ دوگانه مشکی و بژ را تعبیه کرده است. ویژگی هایی همچون سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی بزرگ و ناوبری، پخش کننده DVD، کنترل دمای خودکار، نمایشگر اطلاعاتی راننده دیجیتال و فرمان چند منظوره در تصاویر درز کرده از این خودرو مشخص هستند.

تویوتا یاریس با مدل هایی همچون سوزوکی سیاز، هیوندای ورنا و هوندا سیتی در هند رقابت می کند. تویوتا این سدان جدید را از ماه آوریل امسال به فروش می رساند.

درخواست کارشناسی خودرو

اعزام کارشناس خودرو در محل
با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو کشور
کارشناسی قیمت، فنی، رنگ، بدنه، آپشن ها، استعلام از سازنده، چک VIN، تخمین کیلومتر واقعی و ... با کیفیتی متفاوت.

آخرین کارشناسی های خودرو انجام شده

کارشناسی خودرو ب ام و i8 از نظر بدنه، فنی، دیاگ و .. توسط اتوکارشناس

کارشناسی خودرو ب ام و i8

23 اردیبهشت 1399 توسط اتو کارشناس in خودرو های کارشناسی شده
کارشناسی خودرو بنز C200

کارشناسی خودرو بنز C200

18 شهریور 1397 توسط اتو کارشناس in خودرو های کارشناسی شده
TOP