خرید خودرو سوزوکی گرند ویتارا 2000 | اتو کارشناس
کارکرد 141000 | مدل 87 | قیمت 72 میلیون تومان در این خودرو پس از کارشناسی درب موتور و گلگیر جلو راست تعویض شده و قسمت جلوی سقف بتونه و رنگ شده تشخیص داده شد. بنابر تست دیاگ موتور و گیربکس و تجهیزات سالم و بنا به تست سلامت موتور و ادوات برقی تایید گردید. ظاهر خودرو و داخل سالن تایید میشود. سقف و ستون خودرو و شاسی جلو و شاسی عقب ،دارای ضعف نمیباشد اتوکارشناس : اطمینان در خرید خودرو
خرید خودرو تویوتا راو 4 فول آپشن اتومات - اتوکارشناس
خودرو از نظر فنی و رنگ کاملا سالم و بی نقص است. مدل 2016. کارکرد 67000. در خودروی کارشناسی شده قسمت بدنه فاقد رنگ تشخیص داده شد و میکرون تمامی قسمتها مورد تایید میباشد. بنابر تست دیاگ و موتوری بصورت تجربی سلامت موتور و ادوات برقی تایید گردید. در خدمات VIP ،استعلام آپشن از سایت مبدا انجام شد.
خرید خودرو جیلی امگرند هاچ بک 7 - 2015-اتوکارشناس (4)
در کارشناسی این خودرو، در قسمت بدنه گلگیر عقب سمت راست دارای خوردگی جزئی بود. بقیه قسمت های بدنه سالم تشخیص داده شدند. از نظر فنی روغن ریزی مشاهده شد و برای اظهار نظر قطعی نیاز به بررسی فنی وجود داشت. در کل ماشین سالم و برای خرید مناسب تشخیص داده شد.
خرید خودرو مزدا 3 نیو هاچ بک 1391 | MAZDA 3 NEW - اتو کارشناس
در کارشناسی این خودرو ، ماشین بدون رنگ تشخیص داده شد و با توجه به کارکرد ماشین از نظر فنی و داخلی سالم و مورد تایید کارشناس قرار گرفت. مهم ترین آپشن ها: مانیتور دوربین عقب زنون چراغشور دنده پشت فرمان سانروف صندلی گرمکن. کلیه خودرو های بخش فروش اتو کارشناس (نمایشگاه اتو کارشناس)، توسط ما کارشناسی شده اند، و آنچه در کارشناسی مشخص شده عینا در این وب سایت قید می شود، تا شما با کمترین ریسک ممکن و خاطری آسوده خرید خود را انجام دهید.

تماس با بخش فروش خودرو

1- ثبت سفارش
2- انجام کارشناسی خودرو
3- در صورت تایید شدن در کارشناسی : فروش خودرو توسط اتو کارشناس

0912-7993-912

021-777-22-116

TOP