مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس گفت: با هدف‌گذاری روی خدمات پس‌ از فروش خودروهای جیلی، اهداف فروش را نیز محقق می‌کنیم.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، رادین پیمان‌فر مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس گفت: با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران، دیدگاه مشتریان را نسبت به خودروهای چینی تغییر می‌دهیم.

ورود مدل‌های جدید جیلی به بازار ایران

وی با توجه به همکاری این شرکت با شرکت جیلی، اظهارداشت: بر اساس قراردادی که شرکت آرین‌ خودرو پارس به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ ناصح با شرکت جیلی چین امضا کرده، از سال آینده و با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران شاهد خودروهایی فراتر از آنچه که تولیدکنندگان چینی در ایران وارد کرده‌اند، هستیم.

پیمان‌فر افزود: قرارداد همکاری شرکت آرین خودرو پارس و شرکت جیلی پس از دو ماه مذاکره و بررسی به امضا طرفین رسید. در این قرارداد شرکت آرین خودرو پارس به جای تاکید بر فروش، تلاش عمده‌ای روی خدمات پس‌ازفروش مناسب و کسب رضایتمندی مشتریان خودروهای جیلی در بازار ایران دارد تا از این طریق اهداف فروش را نیز محقق کند.

نیمه اول سال ۹۷ مدل‌های جدید جیلی به بازار ایران عرضه می‌شود

وی با اشاره به روند اجرای قرارداد همکاری با شرکت جیلی، تاکید کرد: در حال حاضر مشکلی در اجرای این قرارداد همکاری وجود ندارد و تنها به جهت وجود برخی مراحل قانونی، پیش‌بینی می‌شود ظرف ۳ ماهه دوم سال ۹۷ محصولات جدید جیلی را به بازار ایران عرضه کنیم.

پیمان‌فر موفقیت‌های شرکت‌های زیر مجموعه گروه را در انتخاب شرکت جیلی برای همکاری با شرکت آرین خودرو پارس را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: رضایتمندی بالای مشتریان شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ از جریان فروش و خدمات پس‌ از فروش برندهای مختلف خودرویی موجب شد که شرکت جیلی پس از بررسی‌هایی که در این زمینه داشت، شرکت آرین خودرو پارس را برای همکاری انتخاب کند.

وی در ادامه شرکت جیلی را بزرگ‌ترین تولیدکننده خودرو در کشور چین اعلام و اظهارکرد: هم‌اکنون این شرکت رتبه یک فروش خودرو در چین را به خود اختصاص داده، به طوری که در سال گذشته با تولید بیش  از ۱.۲ میلیون دستگاه خودرو، رتبه اول تولید را در کشور چین در اختیار داشته است.

مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس همچنین ارتقای تکنولوژی جیلی را در امضا این همکاری بسیار مهم دانست و گفت: خرید سهام ولوو و مالکیت بر آن شرکت، جهش بزرگی را در تکنولوژی تولید و کیفیت محصولات جیلی به وجود آورده است.

وی افزود: در شرایطی که سایر خودروسازان چین در حال تلاش برای دستیابی به دانش فنی تکنولوژی‌های جدید هستند، جیلی خرید تکنولوژی‌های جدید برای توسعه و ارتقای تولیدات خود را هدف‌گذاری کرده و همین امر موجب رشد کمی و کیفی بسیار سریع جیلی ظرف مدت کوتاهی شده است.

پیمان‌فر در ادامه در خصوص مدل محصولات در نظر گرفته شده جیلی برای عرضه به بازار ایران صحبتی به میان نیاورد و افزود: اینکه چه مدل از محصولات جیلی به بازار ایران عرضه می‌شوند، نیازمند گذر زمان و طی مراحل قانونی همکاری است، اما قطعا اواخر امسال یا اوایل سال آینده مدل خودروهای جیلی که برای بازار ایران در نظر گرفته شده، اعلام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس تصریح کرد: با امضا همکاری دو شرکت، بی‌شک اتفاقات خوبی در حال شکل‌گیری است و هم شرکت جیلی و هم شرکت آرین خودرو پارس می‌توانند تعامل و همکاری خوبی را داشته باشند و قطعا در آینده همکاری این دو شرکت گسترش می‌یابد.

وی همچنین به نقش نظام تعرفه‌ای بر جریان واردات و قیمت محصولات پرداخت و گفت: مشکلی که امروز اغلب واردکنندگان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، افزایش تعرفه است؛ مسلما این جریان موجب می‌شود که قیمت تمام شده خودروها افزایش یابد، اما گریزی از وضعیت موجود نیست. هر چند در صورتی که تعرفه‌ها کاهش یابد قیمت‌های این محصولات در داخل بسیار رقابتی‌تر می‌شود.

ورود مدل‌های جدید جیلی به بازار ایران

 

ورود مدل‌های جدید جیلی به بازار ایران

درخواست کارشناسی خودرو

اعزام کارشناس خودرو در محل
با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو کشور
کارشناسی قیمت، فنی، رنگ، بدنه، آپشن ها، استعلام از سازنده، چک VIN، تخمین کیلومتر واقعی و ... با کیفیتی متفاوت.

آخرین کارشناسی های خودرو انجام شده

کارشناسی خودرو ب ام و i8 از نظر بدنه، فنی، دیاگ و .. توسط اتوکارشناس

کارشناسی خودرو ب ام و i8

23 اردیبهشت 1399 توسط اتو کارشناس in خودرو های کارشناسی شده
کارشناسی خودرو بنز C200

کارشناسی خودرو بنز C200

18 شهریور 1397 توسط اتو کارشناس in خودرو های کارشناسی شده
TOP